Porozmawiajmy o kobiecości!

Spotkania inspiracyjne

Pierwsze spotkanie z Odcieniami Kobiet poza siecią odbyło się 20 lipca. Fotorelacja z wydarzenia dostępna tutaj: FB Odcienie Kobiet

Drogie Panie – niskie i wysokie, brunetki i blondynki, matki i singielki, nastolatki i dojrzałe kobiety. Artystki, architektki, lekarki, dziennikarki, kelnerki i wieloetatowe mamy. Niezależnie od tego jak różne na pierwszy rzut oka jesteśmy zapraszamy Was do wspólnego dialogu i udziału w pierwszym spotkaniu z Odcieniami Kobiet poza siecią. Porozmawiajmy o kobiecości!

Żyjemy w dziwnym świecie, otoczone perfekcyjnymi profilami w social mediach, które wmawiają nam wzorzec idealnej kobiety, nieskalanej zmęczeniem, problemami, cellulitem i kompleksami. W czasach, w których trudno przyznać się do swoich słabości, wiele rzeczy robi się na pokaz, a to co trudne zamyka głęboko w sobie.

Porozmawiajmy czym jest dla nas kobiecość w tych czasach, bez presji, ocen i wstydu. Stwórzmy przestrzeń pełną kobiecej magii, bliskości i wsparcia. Ruszajmy razem zdobywać świat, który stoi przed nami otworem i który potrzebuje kobiet szczęśliwych i pewnych siebie.

Zapraszamy Was, w poniedziałek 20.07.2020 o godzinie 19:00 do Na Lato ul. Rozbrat 44a, gdzie w jednym z najładniejszych warszawskich ogródków w wyjątkowym, kobiecym gronie porozmawiamy o wyzwaniach współczesnych kobiet, presji, rywalizacji, zdrowiu, stresie, stereotypach, poszukamy drogi do harmonii, zdrowia i piękna tego zewnętrznego i wewnętrznego pod okiem fizjoterapeutki i psychoterapeutki.

Porozmawiajmy o kobiecości!
20.07.2020 (poniedziałek)
godz.: 19:00
NA LATO
ul. Rozbrat 44a
Warszawa
WSTĘP BEZPŁATNY
Ilość miejsc ograniczona.
Zapisy pod adresem: https://app.evenea.pl/event/860263-1/

————–
NA LATO to miejsce położone w sercu warszawskiego Powiśla, w którym przez cały dzień serwuje się sezonowe jedzenie, a wieczorem celebruje życie nocne przy winie i autorskich koktajlach. Letni ogródek w otoczeniu parku, a także całoroczny ogród zimowy tworzą atmosferę, dzięki której Na Lato stało się ulubionym miejscem spotkań i relaksu.