Oferta

Warsztat “Odcienie Stresu”
Dla Kobiet w każdym wieku, które chcą o siebie mądrze zadbać i dążą do lepszego samopoznania. Dla zestresowanych, zmęczonych, mierzących się aktualnie z różnymi trudnościami w swoim życiu i poszukujących rozwiązań.

  • zapoznamy Cię z anatomią stresu – w jaki sposób oddziałuje na naszą fizjologię i zdrowie
  • przeprowadzimy pogłębioną autorefleksję nad Twoim życiem pod kątem obszarów, w których poziom stresu odbiera Ci satysfakcję
  • nauczymy Cię samoobserwacji pod kątem kumulowania się stresu w ciele
  • zaprezentujemy różnorodne technik radzenia sobie z napięciami

Udział w warsztacie zainspiruje Cię do zmian w życiu, da poczucie zrelaksowania i zaopiekowania się sobą oraz swoim zdrowiem.

Grupy tematyczne prowadzone częściowo w formie warsztatowej, w grupach zamkniętych. Spotkania odbywają się z częstotliwością 1x w miesiącu, trwają około 3 godzin. W zależności od tematu cykl spotkań trwa od 5-10 spotkań. (kryzys zawodowy, osoby opiekujące się chorym lub niepełnosprawnym członkiem rodziny, kryzysy w związkach)

Weekendowe wyjazdy dla kobiet. Łączy elementy warsztatowe, terapeutyczne, pracy z ciałem oraz odpoczynku i relaksu. Odcieniowe wyjazdy to najdoskonalsza forma budowania naszej społeczności. Nie możemy się już ich doczekać…😊

 

Zapraszamy do kontaktu.
Chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania: odcieniekobiet@gmail.com