Idea

Idea

Dlaczego tworzymy pracownię Odcienie Kobiet?

Bo mamy wrażenie, że żyjemy w dziwnym świecie! W świecie, w którym nie ma miejsca na przyznanie się do swoich słabości, w którym wiele rzeczy robi się na pokaz, a to co trudne zamyka głęboko w sobie.

Świat mediów społecznościowych powoduje, że nieustannie porównujemy się do innych, dajemy się uwodzić wizją cudzego, lepszego życia. O tematach, o których chcemy tutaj mówić nie rozmawia się na rodzinnych kolacjach, często nie porusza się ich z przyjaciółkami…ba często nawet w gabinecie lekarskim nikt o to nie zapyta.

Inspiracją były także własne, nie zawsze łatwe doświadczenia. Chcemy przekonywać nas – Kobiety, że powinniśmy stać się dla siebie ważne. Nasz dobrostan to największy prezent jaki możemy dać sobie i swoim bliskim. Chcemy aby Kobiety dbały o siebie nie tylko na zewnątrz, ale także w środku.

Wiemy jaki kolor szminki do nas pasuje i w jakim dekolcie nam bardziej do twarzy. A nie rozumiemy co się dzieje z naszymi emocjami, snem, ciągłymi bólami głowy czy brzucha.

Tym projektem składamy hołd kobietom, które pomogły nam wzrastać i uczyć się swojej kobiecości i siły- naszym mamom, siostrom, przyjaciółkom i wielu innym, które spotkałyśmy na swojej drodze.

Pamiętaj, że szukanie pomocy, gdy przestajemy radzić sobie ze sobą i otaczającym nas światem nie jest oznaką słabości, ale siły i dojrzałości

Z miłością,
 Klara, Iga i Ola