Do pobrania

Kliknij i pobierz Album “Mamy moc”


Kiedy myślisz o swoje Mamie, co przychodzi Ci jako pierwsze na myśl? Miłość, wdzięczność, zachwyt? Nasze Mamy są tak różne jak różne jesteśmy my – córki. Czasami Mamy są naszymi najlepszymi przyjaciółkami, dają nam wsparcie i zawsze możemy na nie liczyć. Jednak bywa też tak, że stają się przyczyną naszych smutków, lęków i braku wiary w siebie. Jedno jest pewne: Mama jest jedną z najważniejszych osób w naszym życiu i ma realny, silny wpływ na to kim jesteśmy, nawet gdy staramy się być inne niż ona. Porozmawiajmy więc o Mamie!

 26 maja – ważne święto – Dzień Mamy. Z tej okazji postanowiłyśmy przygotować Album „Mamy moc” z historiami o naszych i Waszych Mamach. Do rozmów zaprosiłyśmy – nasze przyjaciółki, znajome z pracy oraz kobiety, które inspirują nas w sieci. Stworzyłyśmy wspólnie publikację pełną pozytywnych emocji, dobrej myśli, kobiecej energii.

Projektem Odcienie Kobiet składamy hołd kobietom, które pomogły nam wzrastać i uczyć się swojej kobiecości i siły. Chciałybyśmy, aby stworzony przez nas album był:
– podziękowaniem dla naszych i Waszych Mam,
– inspiracją dla Kobiet które Mamami boją się być,
– wsparciem dla Kobiet zmagających się z trudami macierzyństwa.

Zapraszam do przeczytania. Pobierz Album “Mamy moc”.

Album jest całkowicie bezpłatny.  Zachęcamy Was jednak do udziału w zbiórce – na rzecz Domu Samotnej Matki i Kobiet w ciąży,w Lublinie – i wpłaty na podany poniżej numer konta, dowolnej kwoty dla Mam, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej:

Dom Samotnej Matki i Kobiet w ciąży
Fundacja SOS Ziemi Lubelskiej
ul. Bronowicka 3, 20-301 Lublin
Bank Pekao S.A. IV/O Lublin
nr konta 51 1240 2500 1111 0000 3764 1865
w tytule Mamy moc